Sellyei járóbeteg ellátó intézményünkben részmunkaidős asszisztenst keresünk akár azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Asszisztensi feladatok ellátása szakma szabályai szerint
  • Páciensek vizsgálati mintáinak és leleteinek szakszerű kezelése
  • Rendelésen megjelent páciensek fogadása, tájékoztatása
  • Rendelési előjegyzések kezelése
  • Rendelő helyiségek előkészítése a zavartalan páciens ellátáshoz megfelelően
  • Orvosok munkájának támogatása
  • Az egészségügyi ellátáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egészségügyi asszisztensi/ápolói végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Pácienscentrikus szemlélet
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai gyakorlat urológia, kardiológia, nőgyógyászat, reumatológia, diabetológia és/vagy laborvizsgálatok területén
  • Főnix medikai szoftver ismerete
  • Háziorvosi ügyeletben való közreműködési szándék
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • rugalmasság a munkaidő tekintetében

Érdeklődni és jelentkezni lehet:

  • telefonon: 73/580-044 (6-os mellék) 9.00-14.00 között